2020.10.21.
Felhasználók
· Online vendégek: 2

· Online tagok: 0

· Regisztráltak: 425
· Legújabb tag: szandiikaa98
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

2011.03.26.
hali, segitseg kene,valaki megtudna mondani Kistárkány református templomban miért van Árpád fejedelem szobra?meg Tárkány-t miért hivják Tárkánynak?-szlová
kiai Tárkányrol van szó, tör

likeseks
2011.01.12.
Sziasztok,van itt valaki?

tomi
2010.07.20.
Az albumokhoz a mai hivatalos nevek is kellenének

tomi
2010.07.20.
Egyetértek Bugival . A sok szenilis nyugdíjas tanár akik 30 éve ugyanazt tanítják nem engedik a fiatalokat érvényesulni.Aztán
gyermekeink lássák kárát. Shock

2010.06.24.
Allitolag: Jegyeket arulnak a kornyezo falvak kozseghazain, Agcsernyon a vasutallomason, Helmecen a konyvesben, valamelyik informatikai uzletben(var asszem ebbol helmecen epp 1 van)

Archívum
Honnan vagytok
Szavazás
Más oldal tartalmát hogyan jelenítsük meg?

Csak a tartalomra mutató link beillesztésével
Csak a tartalomra mutató link beillesztésével
33% [2 Szavazat]

A tartalom teljes beillesztésével
A tartalom teljes beillesztésével
33% [2 Szavazat]

A tartalom egy részének beillesztése, majd link csatolása
A tartalom egy részének beillesztése, majd link csatolása
17% [1 Szavazat]

Mindenki ahogy neki tetszik
Mindenki ahogy neki tetszik
17% [1 Szavazat]

Szavazatok: 6
Szavazáshoz be kell jelentkezni
Elindult: 2009.09.16.

Archívum
Felvidékfórum » Viccek,csevegés » Konfliktus temető
 Téma nyomtatása
Ütések fejre
jclayton
Részemről ebbe a topikba kérném enfant terrible polgártárs rajongói leveleit.
Be patient.

enfant terrible
jclayton wrote: Részemről ebbe a topikba kérném enfant terrible polgártárs rajongói leveleit.

Na mi van te kis édes, tán hiányoztam neked?

Itt vagyok!!
Mindenfajta hatalom természetéböl adódóan gonosz.

jclayton
Te lehet, de az okosságaid majd később jönnek. Azokat majd szépen kigyomláljuk, ide átrakjuk és lehet örülni, mert talán még reagálok is rájuk Wink
Be patient.

enfant terrible
Hogy s mint van mostanság a monykeresö?

enfant terrible
És ugyan mire hivatkozva moderálnál meg minket? Talán neked van kízárólagos jogod alpári lenni? Ez be van valahol patentolva?
Vagy netán témát rombolunk? De milyen témát is?? Azt, hogy virtuálisan fejbeverjük egymást? Hehe

jclayton
Nincs rá energiám, hogy most vitatkozzak veled. Az amúgy is olyan kényszeredett lenne. De havonta egyszer úgyis elkap a dili amikor pörögsz és megsérted az aktiv fórumozók majd' felét. Akkor majd szépen át lesznek másolva a hozzászólások ide és aztán sanyi.
Be patient.

enfant terrible
Hogy van a nyomkeresö? Csak azt akartam kérdezni ...

Mire a fórum legalpáribb stílusú hozzászólója meg meg akar moderálni... Mert most én vagyok alpári ...

Na elö bigi a farbával, mi bajod velem? Már hosszabb ideje volt olyan tétova benyomásom, hogy nem az vagy, akinek mondod magad!

Már meg is modaráltál, megismétlem a kérdést: ki választott meg itt téged moderátornak?

enfant terrible
Ugyan már, a Bugi? Az egy szofisztikált manipulátor. Te meg egy müveletlen ravasz paraszt. De én már kezdek átlátni rajtad...

Takarodj innen a francba!

enfant terrible
Inkább aludd ki magad. Idáig tapintatból sokmindent nem mondtam ki rólad. De azt hiszem, ennek vége.

God nat!

enfant terrible
Én sem utállak Bigi, hidd el. De most inkább olvasd el a privát üzenetet, amit a kukac moderátori csoport tagjainak és a gobenak küldtem.

gobe
Azért adtam a kukacoknak moderátori jogot, hogy megvédjelek titeket az általatok tapasztalt eddigi visszaélésekért. Kérlek ne éljetek vissza vele. Remélem te is Bigman most, hogy kipróbáltad a hatalom édes ízét többet nem használod. Első mérgemben töröltelem a moderátori jogod, de aztán győzött a józan ész és inkább Enfant terrible-t is felruháztam ezzel a joggal. Remélem nem moderáljátok ki egymást.

enfant terrible
Nagyon köszönöm gobe, hogy helyreállítottad az egyensúlyt. Mire nem volt képes ez a tahó Bigman, megáll az eszem.

gobe
Szerintem Bigman játszott és nem rossz szándék vezérelte. Nem kellene egymást marni és jelzőkkel illetni.

enfant terrible
Te Bigman, te most épp olyan "majszter" lettél mint a Szabó Lacika anno: ha nincs elfogadható magyarázat, akkor elkezdesz kínosan magyarázkodni. JClayton alias Tokár Géza a Tandíj c. topikban saját maga identitását fedte fel, amikor betett egy linket az Ujszoban megjelent cikkéhez, és ott egyes szám egyes személyben beszélt magáról "én írtam a cikkben azt, hogy ..." Ha valaki ezt megteszi, a világ legtermésztesebb dolga, hogy ezután a saját nevén (is) szólítom. Én sem titkolom, hogy a Microsofnál dolgozom, ez is nyílt titok, akár csak a JClayton identitása.

Szerintem te is buzi vagy, azért ez a hasonlóság (és féktelen rosszindulat) a Lacival.

enfant terrible
Bigman wrote:
enfant terrible wrote:

Szerintem te is buzi vagy, azért ez a hasonlóság (és féktelen rosszindulat) a Lacival.

Ebben is biztos igazad van,a négy gyermekem is merő utálatból csináltam a két feleségemnek?!

Jaj, Bigikém, az egy olyan konzervatív közegben, mint a Csallóköz, ahol a buzik nem igazán mernek elöjönni a farbával, nem jelent semmit...

Közelítsük meg inkább a dolgot a másik oldaláról: elárulnád, mi ez a szokatlanul nagy érzelmi kötödés hozzám? Csak akit közel érzünk magunkhoz, azt szeretnének, hogy mindig angyalként viselkedjék, mert egy ilyen ideál alakult ki róla bennünk. De makulátlan emberek nincsenek, senki sem tökéletes. Az ilyen esetekben nem egyszer, ha kiderül, az egyén nem olyan, mint szeretnénk, uralni próbáljuk. Egyesekböl ilyenkor elöbukik a tirann (ugyanaz a séma, mint a "feleségét verö férj", csak hogy megértsd).

Marczi
Akkó ne moderalj....

enfant terrible
Marczi wrote:
Góbé! Tényleg nem gömbölyű, hogy ha valakit kimoderálnak, megszidnak, megdorgálnak, akkor az moderátori jogokat kap (szerintem). Most akkor én is neki állok szidni valakit, az kimoderál, elkezdek azzal érvelni, hogy "de ő is így beszél", és akkor moderátor leszek én is? (szerintem)

Moderátori jogköreimmel nem kívánok élni. Csak azért szeretném öket fenntartani, hogy ezt a tahót féken tudjam tartani, nehogy ismét elkezdje törölgetni a hozászólásaimat.
Mondtam már, nekem ugyanúgy elfogardható a másik megoldás is, márminthogy mind Bigi, mind jómagam megszününk moderátornak lenni.

enfant terrible
Hová tünt a Marczi hozzászólása, amire fentebb reagáltam?

Marczi
baszki bigman ez mar egy kicsit durva. Nem irtam semmi furat, csak a velemenyemet. Ez neked nem tetszik, erre törlöd?

Regen ki akartam mondani, es most megteszem:

Mondjatok ni nagyon okosok. Miben kulonboztok tik a Ladányi-féléktől, amikor pont azokat a módszereket alkalmazzátok!

Es tudd meg bigman, ezentul irom magamnak is a hozzaszolasaimat, es ahanyszor kitorlod, visszateszem.

Marczi
Az előző hozzászólásom, amit valaki önkényesen törölt:

Ebben is biztos igazad van,a négy gyermekem is merő utálatból csináltam a két feleségemnek?!

Az, hogy feleségeid négy gyermeket szültek, még nem bizonyítja, hogy nem vagy buzi... (kéretik humorosan érteni)

Még ha valaki magáról el is mondja, hogy kicsoda, akkor is jobb lenne a nickek mellett maradni (szerintem). És itt rá is cáfolok a dolgokra, mert enfantot feszt Vikingnek hívom....

Ha már egyszer valaki megmondja magáról, hogy kicsoda, akkor más nem leplezheti le (megtette önmagával) (szerintem)

Góbé! Tényleg nem gömbölyű, hogy ha valakit kimoderálnak, megszidnak, megdorgálnak, akkor az moderátori jogokat kap (szerintem). Most akkor én is neki állok szidni valakit, az kimoderál, elkezdek azzal érvelni, hogy "de ő is így beszél", és akkor moderátor leszek én is? (szerintem)

... (szerintem)

Ugrás a fórumra: