2020.10.21.
Felhasználók
· Online vendégek: 2

· Online tagok: 0

· Regisztráltak: 425
· Legújabb tag: szandiikaa98
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

2011.03.26.
hali, segitseg kene,valaki megtudna mondani Kistárkány református templomban miért van Árpád fejedelem szobra?meg Tárkány-t miért hivják Tárkánynak?-szlová
kiai Tárkányrol van szó, tör

likeseks
2011.01.12.
Sziasztok,van itt valaki?

tomi
2010.07.20.
Az albumokhoz a mai hivatalos nevek is kellenének

tomi
2010.07.20.
Egyetértek Bugival . A sok szenilis nyugdíjas tanár akik 30 éve ugyanazt tanítják nem engedik a fiatalokat érvényesulni.Aztán
gyermekeink lássák kárát. Shock

2010.06.24.
Allitolag: Jegyeket arulnak a kornyezo falvak kozseghazain, Agcsernyon a vasutallomason, Helmecen a konyvesben, valamelyik informatikai uzletben(var asszem ebbol helmecen epp 1 van)

Archívum
Honnan vagytok
Szavazás
Más oldal tartalmát hogyan jelenítsük meg?

Csak a tartalomra mutató link beillesztésével
Csak a tartalomra mutató link beillesztésével
33% [2 Szavazat]

A tartalom teljes beillesztésével
A tartalom teljes beillesztésével
33% [2 Szavazat]

A tartalom egy részének beillesztése, majd link csatolása
A tartalom egy részének beillesztése, majd link csatolása
17% [1 Szavazat]

Mindenki ahogy neki tetszik
Mindenki ahogy neki tetszik
17% [1 Szavazat]

Szavazatok: 6
Szavazáshoz be kell jelentkezni
Elindult: 2009.09.16.

Archívum
Felvidékfórum » Viccek,csevegés » Konfliktus temető
 Téma nyomtatása
Ütések fejre
enfant terrible
Bigman wrote: Megismétlem,nem tudod magad megutáltatni,kedvellek,faszagyerek vagy!! Angry

A góbé szerint a nyomok a "Madnet" és a Selye egyetem felé vezetnek! A góbé szerint viszont akkor csakis a Marczi lehetett a tettes!!! Nekem meg azért kellett megvonni a moderátori jogköreimet, mert nem vagyok vele haragba, és így minden bizonnyal én álltam mögötte!

Na nem csoda, hogy megmaradtál a csonyik valagánál, egy másik ekkora idiótát találni is nehéz lenne!
Mindenfajta hatalom természetéböl adódóan gonosz.

enfant terrible
Téged az igazság kiderítése minta egyáltalán nem érdekelne, a lényeg az, hogy én legyek kikiáltva tettesnek! Mocskos paraszt.

bg
Marczit nem tudom elképzelni, hogy valamilyen aljas támadást indítana a ?fórumunk? ellen, de a Selyén biztosan voltak, akiknek bögyében voltunk mi ?nyitraiak?, milyen nevek alatt jelentkeztek be, azt a Góbé tudja.
Jobb lenne, ha privátban a Góbéval közösen kivizsgálnátok, mi történt valójában!
Az igazságot ki kell mondani mindig, még akkor is, ha kedvez?tlen visszhangra talál, és az igazságot minden kínálkozó alkalommal annyiszor kell hangsúlyoznunk, amíg azt mindenki tudomásul veszi.
Esterházy János

http://www.zoboralja.sk
Marczi
Oke kedves mindenki. Ha a hozzaszolasaimbol nem lett volna érthető:
1.) Jugyikos vagyok. A Jugyik a nyitrai Konstantin filozófus egyetem mellett működik.
2.) Bodokon tanítottam. Bodok nyitra mellett van
3.) nézzétek meg a nevem mellett a kiírást: Pozsony-Nyitra-Hanva-Kisgéres - - - Tehát nem Komárom, Nagymegyer-ésatöbbi-ésatöbbi

És igen: Van Euroteles GPRS kapcsolatom, amit nagyon ritkán használok, mivel általában este 7ig melóban ülök.
Ja, péntek este Jugyik bálban voltam, oda azért még notebook és internet nélkül járok (kell külön hangsúlyoznom, hogy a Jugyik bál nyitrán van?)

Kezd nagyon elegem lenni a fórumból...[/b]

enfant terrible
bg wrote: Marczit nem tudom elképzelni, hogy valamilyen aljas támadást indítana a ?fórumunk? ellen, de a Selyén biztosan voltak, akiknek bögyében voltunk mi ?nyitraiak?, milyen nevek alatt jelentkeztek be, azt a Góbé tudja.
Jobb lenne, ha privátban a Góbéval közösen kivizsgálnátok, mi történt valójában!

Csakhogy itt se Bigman, se a góbé mintha egyáltalán nem lennének érdekeltek az igazság kiderítésében! Bigman régi vágya, hogy megszivasson végre, a gobé pedig egyszerüen képtelen lenyomozni a tetteseket, így mindketten sajnos mintha abban lennének érdekeltek, hogy találjanak egy bünbakot és az ügy ezzel el van intézve!! Ugye ???

Marczi
Bigman wrote: Engem érdekelne az igazság kiderítése,csak sajnos efektíve semmit nem tudok tenni ,annak érdekében!!! Angry

Es ha semmit nem tudsz tenni a kiderites erdekeben, akkor miert vadaskodsz?

Huba
Gyerekek semmi értelme ennek!

Mi van Viking üldözési mániád van?
Jó lenne csillapítani magad, mert zikát is majdnem elűzted, s akkor ki rakta volna fel a Székely himnuszt, s a többi himnuszokat?

Úgyis mindenki sejti, hogy a törléseket, egy mkp-közeli suttyombérenc csinálta, akkor meg minek egymást vádolni?
Mi ez gyilkosos játék? Derítsük ki ki volt a hunyó?
De hát, ha az rajtunk kívüli!? És az "igaziak" is leléptek , épp ezért, hogy ne legyenek gyanúsak! Csilla, pompom, júdás ,stb.

Az,hogy bízzunk egymásban és legalább mi összefogjunk és segítsük - legalább infóleosztásban - egymást az kell , hogy személyes kapcsolataink erősek legyenek.
Ez pedig most azon áll Novotnit mikor takarít ki végre,s üzemeli be üstjeitSmile!!!

enfant terrible
Miféle üldözési mániám? Elég csúnyán meggyanúsítottak, mind a Marczit mind jómagamat. De jó, ezentúl finomabban küldöm majd el a bizonyítékok nélkül gyanúsítgatókat a "pé"-be ..

enfant terrible
Bigman wrote: Oké Viking barátom,engem küldhetsz PÜ-ben,vagy egyenes mobilon is a pébe,azért haverok maradunk! Wink Wink

Nem hiszem, hogy haverok maradnánk! Ezek után ... Mindennek megvan a határa.

e1
Na, elolvastam egyszuszra az egészet. Mikor lesz folytatás. Kuwa jó buli Angry

http://zene.sk
Huba
Most pihi van, készülés adventre...Smile

Ugrás a fórumra: