2020.10.21.
Felhasználók
· Online vendégek: 1

· Online tagok: 0

· Regisztráltak: 425
· Legújabb tag: szandiikaa98
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

2011.03.26.
hali, segitseg kene,valaki megtudna mondani Kistárkány református templomban miért van Árpád fejedelem szobra?meg Tárkány-t miért hivják Tárkánynak?-szlová
kiai Tárkányrol van szó, tör

likeseks
2011.01.12.
Sziasztok,van itt valaki?

tomi
2010.07.20.
Az albumokhoz a mai hivatalos nevek is kellenének

tomi
2010.07.20.
Egyetértek Bugival . A sok szenilis nyugdíjas tanár akik 30 éve ugyanazt tanítják nem engedik a fiatalokat érvényesulni.Aztán
gyermekeink lássák kárát. Shock

2010.06.24.
Allitolag: Jegyeket arulnak a kornyezo falvak kozseghazain, Agcsernyon a vasutallomason, Helmecen a konyvesben, valamelyik informatikai uzletben(var asszem ebbol helmecen epp 1 van)

Archívum
Honnan vagytok
Szavazás
Más oldal tartalmát hogyan jelenítsük meg?

Csak a tartalomra mutató link beillesztésével
Csak a tartalomra mutató link beillesztésével
33% [2 Szavazat]

A tartalom teljes beillesztésével
A tartalom teljes beillesztésével
33% [2 Szavazat]

A tartalom egy részének beillesztése, majd link csatolása
A tartalom egy részének beillesztése, majd link csatolása
17% [1 Szavazat]

Mindenki ahogy neki tetszik
Mindenki ahogy neki tetszik
17% [1 Szavazat]

Szavazatok: 6
Szavazáshoz be kell jelentkezni
Elindult: 2009.09.16.

Archívum
Felvidékfórum » Viccek,csevegés » Konfliktus temető
 Téma nyomtatása
Ütések fejre
bombi
supp wrote: Nem szereted a malacsültet ? Egyébként meg kit taplóztam én le ?

Bocs, elnéztem a taplózást, nem bigit Wink
Mivel bigi ignorált, novotnit szólítottam meg a sulthalas akcióra, hátha ezzel rábírom bigmenunket egy rofi felajánlására az áldozati oltárra, de oda se neki.
A malapecsenyét tobbszor említettem bigimnek, de egyszer sem válaszolt, neked pedig azon nyomban teljesíti óhajod.
Ez nagyon fellázított, úgyhogy sajnos emiatt lemondok a finom falatokról - a Kukacok egyesítéséről Smile

supp
Te tudod, de ha létrejön a dolog, azért neked is megteritünk, igaz Bigman ?
Éljenek a halottak !

MH
Ez már jobb téma, a malacsült mellé a francia borokat lepipáló zoboralji gesztei nedűt majd Huba elintézi Wink
MH azaz Mata Hari

supp
Töke van a menyasszonynak ?
Éljenek a halottak !

bombi
Bigman wrote:
supp wrote: Te tudod, de ha létrejön a dolog, azért neked is megteritünk, igaz Bigman ?

Igaz,igaz- csak döntse el végre már ,hogy szoknyában vagy nadrágban jön! Pfft
A felajánlkozásra is azért nem mertem reagálni,mert enélkül is megvádoltatok egy kis melegséggel!!! Angry Angry Angry

Nono, ne biciklizzunk Wink
Mi legyen nadrág, szoknya? Dudát is vigyek magammal? Smile

supp
Ha tényleg bombázó vagy , gyere bugyi nélkül. Ha nem , akkor mindegy, csak arra ügyelj nehogy a janicsár megkivánjon hátulnézetből.
Éljenek a halottak !

Huba
Én is teszek ide valamit, ami "ütések fejre":

Kalász - Pered 0:6 (0:2)

bombi
supp wrote: Ha tényleg bombázó vagy , gyere bugyi nélkül. Ha nem , akkor mindegy, csak arra ügyelj nehogy a janicsár megkivánjon hátulnézetből.

Biztos ami biztos, inkább nem megyek, nehogy háborút robbantsak ki a Kukacok kozott Wink
Amúgy kosz az érdeklődést, jól vagyok Smile

Janicsár
supp wrote: Ha tényleg bombázó vagy , gyere bugyi nélkül. Ha nem , akkor mindegy, csak arra ügyelj nehogy a janicsár megkivánjon hátulnézetből.

Grin Jöhet, de csak ha bombi asszonyállat. Elvégre minden magyar kedvence a (há)turul póz.

bombi
Disznók Wink

bombi
Azért azt ne várd el, hogy ország-világ előtt felemelem a szoknyám, vagy levetem a nadrágom -na és a férgek kedvéért Wink

supp
bombi wrote: Azért azt ne várd el, hogy ország-világ előtt felemelem a szoknyám, vagy levetem a nadrágom -na és a férgek kedvéért Wink

Hoppá Bombilla ! Valami rosszat mondtunk ?
Éljenek a halottak !

rea
Huba wrote: Én is teszek ide valamit, ami "ütések fejre":

Kalász - Pered 0:6 (0:2)

???

Janicsár
Azt meg ertem, hogy Pered, de mi az a Kalasz?
Ez valami focieredmeny?

Huba
Igen focieredmény, de a két magyar falu identitása is kb. így alakul.
Bár azért Kalászon, is beszélnek magyarul a kocsmában no, csak azért rossz,hogy amikor a temetőben mindenki magyar, akkor a falu fele miért vallja magát tótnak?S miért nincs 500 magyarra egy magyar elsős sem?

rea
Huba wrote: Igen focieredmény, de a két magyar falu identitása is kb. így alakul.
Bár azért Kalászon, is beszélnek magyarul a kocsmában no, csak azért rossz,hogy amikor a temetőben mindenki magyar, akkor a falu fele miért vallja magát tótnak?S miért nincs 500 magyarra egy magyar elsős sem?

A focicsapat ha bár Kalásznak játszik, sajnos nem kalászi. És lassan így van ez a lakosságal is. Sajnos van sok jött-ment.
Olyan nem jutott eszedbe hogy esetleg az is lehetne hogy a szlovák osztályban sincs egy gyerek sem esetleg 1-2?
Rea

Huba
Eszembe sem jutottSmile

rea
Smile Grin Angry
Rea

MH
rea wrote:
Olyan nem jutott eszedbe hogy esetleg az is lehetne hogy a szlovák osztályban sincs egy gyerek sem esetleg 1-2?

Kihalás fenyegeti Kalászt, nem születik gyerek, de csak magyar nem születik, 1-2 szlovák azért akad.
Hogy van a hágásokkal Júdások, LL-nek nincs ideje, vagy magtalan ott minden magyar?
MH azaz Mata Hari

bombi
Mintha tavaszi nagytakarítást rendeztek volna a moderátorok Wink

Ugrás a fórumra: