2020.10.21.
Felhasználók
· Online vendégek: 1

· Online tagok: 0

· Regisztráltak: 425
· Legújabb tag: szandiikaa98
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

2011.03.26.
hali, segitseg kene,valaki megtudna mondani Kistárkány református templomban miért van Árpád fejedelem szobra?meg Tárkány-t miért hivják Tárkánynak?-szlová
kiai Tárkányrol van szó, tör

likeseks
2011.01.12.
Sziasztok,van itt valaki?

tomi
2010.07.20.
Az albumokhoz a mai hivatalos nevek is kellenének

tomi
2010.07.20.
Egyetértek Bugival . A sok szenilis nyugdíjas tanár akik 30 éve ugyanazt tanítják nem engedik a fiatalokat érvényesulni.Aztán
gyermekeink lássák kárát. Shock

2010.06.24.
Allitolag: Jegyeket arulnak a kornyezo falvak kozseghazain, Agcsernyon a vasutallomason, Helmecen a konyvesben, valamelyik informatikai uzletben(var asszem ebbol helmecen epp 1 van)

Archívum
Honnan vagytok
Szavazás
Más oldal tartalmát hogyan jelenítsük meg?

Csak a tartalomra mutató link beillesztésével
Csak a tartalomra mutató link beillesztésével
33% [2 Szavazat]

A tartalom teljes beillesztésével
A tartalom teljes beillesztésével
33% [2 Szavazat]

A tartalom egy részének beillesztése, majd link csatolása
A tartalom egy részének beillesztése, majd link csatolása
17% [1 Szavazat]

Mindenki ahogy neki tetszik
Mindenki ahogy neki tetszik
17% [1 Szavazat]

Szavazatok: 6
Szavazáshoz be kell jelentkezni
Elindult: 2009.09.16.

Archívum
Felvidékfórum » Viccek,csevegés » Konfliktus temető
 Téma nyomtatása
melyik fórum olvasottabb?
Marczi
Hawkeye és köztem vita alakult ki a fórumok olvasottságáról. Szerintem rövid időn belül flame-be fog elmenni ez a vita, ezért szeretném megkérni hawkeyet, hogy a vitát ne rekessze be, gyere, folytassuk itt...
In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

Marczi
Bigman wrote: Ember,ezt a hirdetést tedd fel a kukac.sk-ra ,mert ezt az oldalt kevesen olvassák!!!

Bigman a mondat első felében felszólítja a hozzászólót, hogy tegye fel a hirdetését a kukacra, mert azt a fórumot kevesen olvassák. Ezzel sejteti, hogy e fórumot kevesen olvassák, de a kukacot többen.

Ezt így nem jelentheti ki, mert nem tudhatja a fórum olvasottsági szintjét, vagy megint én nem tudok valamiről Pfft

hawkeye
Marczi wrote:
Bigman wrote: Ember,ezt a hirdetést tedd fel a kukac.sk-ra ,mert ezt az oldalt kevesen olvassák!!!

Bigman a mondat első felében felszólítja a hozzászólót, hogy tegye fel a hirdetését a kukacra, mert azt a fórumot kevesen olvassák. Ezzel sejteti, hogy e fórumot kevesen olvassák, de a kukacot többen.

Ezt így nem jelentheti ki, mert nem tudhatja a fórum olvasottsági szintjét, vagy megint én nem tudok valamiről Pfft

megint mellé..
1. nem ismeri az olvasottsag szintjet, de neki ez kevesnek tunik. na es? hol a problema? ez igy csak neked sejtet valamit. masnak azt hiszem nem
2. ha felteszi a kukacra (is), ott is elolvassak. tehat tobben tudnak rola. ez nekem csak egy segitsegfelajanlasnak tunik

p.s. bocs, de mashol van dolgom. kiszalltam.
Hawkeye

http://www.kukac.sk
Marczi
A tiéd is mellé ment.

Ha nem ismeri az olvasottsági szintet, de szerinted az állítása helyes, akkor egy előbbi hozzászólásodat cáfolod.

hozzászólásom nem az információ terjedését kívánta meggátolni. Amennyiben Bigman csak a mondata első felét írja le, egy szavam nincs hozzá.

ps. Ha befelyezted mashol a dolgod, még visszajöhetsz. Én se úgy gondoltam, hogy ma ezt kibeszéljük.

enfant terrible
Üdv mindenkinek, épp visszatértem a szabadságomról, mely alatt az internetnek (és duplán ennek a weboldalnak) szándékosan feléje se néztem... De látom, a hangulat továbbra a régi, konfliktus konfliktus hátán... A hozzászólásokat csak végigfutottam, mindet (még) nem olvastam, de láttam, Marczi szerint rám már a szóért is kár.. nos halljam Marczika, minö bánatod van megin. Olyan rosszul gyógyulna tán a seb, mit rajtad és a nyitariakon réggeben ejtettem..

Ha a kulcs kellene a fórum adminisztratív felületéhez, a válaszom továbbra is: nyet! Sajnos nagyon rossz tapasztalatom támadt annak idején egyesekkel, így kénytelen voltam visszatáncolni a fórum közös technikai managementje felöl tett ígérettöl. Ismerd el, miután megelölegeztem a webhely bérleti és a domén bejegyzési költségeit, meglehetösen kijózanítóan hatott rám, hogy egyes nyitrai fórumozók még azt a privilégiumot sem akarták a számomra elismerni, hogy a webhelyhez ezután hozzáférésem legyen... Hogy titkos webmester legyen, akinek kilétéröl csak a nyitrai különítmény tudjon! Volt aki egyenesen ezt akarta ...
Ilyen körülmények között egyesek itt engem nagyon kellemetlen helyzetbe hoztak, ugyanis sértödöttségemben v. inkább kétségbeesésemben kénytelen voltam (vissza)élni a pénzmegelölegezés adta tulajdonjogommal, ami mindaddig megillet, ameddig nem fogadok el pénzt senkitöl se a költségeim térítésére. És ezután a tapasztalat után azt hiszem, már nem is fogok. Ha ez egyesek szerint ez nem túl korrekt, hát szarok rá. Gondolkozzanak el inkább azon, ahogy ök viszonyultak a dologhoz...

A kulcs továbbra is tehát marad a Janicsárnál és nálam. A nyitrai különítmény továbbra sem fogja technikailag manageolni ezt az oldalat! Ha egyszer olyan nagy ambíciói voltak Bg-nek, miért nem elölegezte meg a pénzt inkább ö a góbé-nek, miért inkább engem vett rá arra, hogy fizessek? Hisz nem kellett volna mást, mint felvenni a telefont, megbeszélni a góbéval, majd bemenni egy bankba, s mondjuk Western Unionnal küldeni a pénzt. S ezek után meglett volna neki az a szuverén joga, hogy ö döntsön, ki férhet majd hozzá az oldal admin-felületéhez. Kétlem, hogy ezután ebbe bárki is bele mert volna komolyabban szólni. Elvégre is az ö pénze lett volna, ö tett volna a pénz megelölegezésével többet az oldalért, s így meglett volna neki ez az extra privilégiuma is.

De nem, ö inkább engem gyözködött, hogy fizessek, majd miután ez megtörtént, vagyis a mór megtette a kötelességét, ezután a mór már mintha mehetett is volna.. Ha hagyta volna magát...

Mellesleg nem tudok elképzelni olyan józan embert, aki ebben a helyzetben ne sértödött volna meg.

Ha most annyira ugrálsz Marczika, miért nem ugráltál inkább akkor? Miért nem Wester Unionoztál inkább a góbénak te? Nem állt az utadban senki, az égvilágon semmi... Bg-nek sem... Miért inkább rám várt a tisztelt nyitrai különítmény, hogy ez megtörténjen?

Sok mindent eltürök, de azt nem, hogy valaki ilyen otrombán ki próbáljon használni, vélhetöleg a saját ügye érdekében. És most jöhet a kórus, kezdödhet a flame...

PS: na és azután a "briliáns" ötleted után, mely szerint a gobe-s fórum oldalait statikus formában kellett volna feltölteni egy új phpNuke fórumra, mely azt eredményezte volna, hogy az új fórumon az összes régi téma lefagyott volna, s csak újakat lehetett volna kezdeni, azután érthetö módon picit kételkedö lettem... Ha valaki csak így lett volna képes megoldani az adatkonverziót ... Inkább továbbra se legyen bekiabáló meg a többi kutyafüle a jelenlegi fórumban, mintsemhogy az egész régi gobe fórum összes témája lefagyott volna...
Mindenfajta hatalom természetéböl adódóan gonosz.

Marczi
Üdv Viking.

A seb mindig is lassan fog gyógyulni. Bízam valakiben, aki aztán átrázott. Már régen nem a kulcsot keresem a fórumhoz, arról letettem.

Viking, te még mindig a saját kis világodban élsz, ahol mindent úgy magyarázol, ahogy neked tetszik. Néha meg kéne állnod, és a dolgok mögé nézned, megpróbálhatnát a dolgokat más szemszögből nézni.

Azt szeretném tőled megkérdezni, hogy ki volt az a nyitrai fórumozó, aki a belépés privilégiumát sem akarta Neked megadni? Nagyon kíváncsi lennék rá.

Miért nem előlegeztem meg a pénzt a fórum tárhelyére? Most már megtenném. Most már lenne miből, bár fizetésem akkor sem ér fel egy Microsoft programozóéval.

A statikus oldalak csak egy ötlet volt. Azt akartam elkerülni, hogy a felvidékfórumon ne legyenek regisztrálva olyan tagok, akik egyszer sem jártak ott. Azt is todod, hogy nem ez volt az egyetlen ötletem.

Azt meg igazán észrevehetted volna, hogy nekem bg nem parancsol.

MH
Enfant, csak most látom, hogy ismét valami bajod van a nyitrai különítménnyel.
Inkább a fórum tökéletesítésével foglalkozzál, mint velünk, mert még arra kényszerítsz, hogy hátatfordítsak a TE fórumodnak, mert a szabólacikból elegem van.
A Kukacon nógrádi idéz engem a felvidékről, mondom, hogy kikeresem a hozzászólásomat, csak hogy nem működik, amint rákattintok a nickemre és a hozzászólásaim keresésére, ezt írja ki:
A keresési feltételeknek egy fórum és egy téma sem felelt meg.
Remélem csak véletlen!

Tehát enfant ezekkel foglalkozz, és azzal, hogy a régi köntösben virítson a fórumunk!
MH azaz Mata Hari

e1
MH wrote: Enfant, csak most látom, hogy ismét valami bajod van a nyitrai különítménnyel.
Inkább a fórum tökéletesítésével foglalkozzál, mint velünk, mert még arra kényszerítsz, hogy hátatfordítsak a TE fórumodnak, mert a szabólacikból elegem van.
A Kukacon nógrádi idéz engem a felvidékről, mondom, hogy kikeresem a hozzászólásomat, csak hogy nem működik, amint rákattintok a nickemre és a hozzászólásaim keresésére, ezt írja ki:
A keresési feltételeknek egy fórum és egy téma sem felelt meg.
Remélem csak véletlen!

Tehát enfant ezekkel foglalkozz, és azzal, hogy a régi köntösben virítson a fórumunk!
Azért nem talál egy hozzászólást sem tőled, mert debil kétbetűs neved van. Angry Szóval mielőtt papolsz valamit, inkább nézz utána dolgoknak. Mellesleg nem tudom mi bajod van ezzel a fórummal, mert azon kívül, hogy semmi sem írtó randa a design, nagyon jó cucc az egész. Már csak a tartalom lenne az igazi... Grin

http://zene.sk
Ugrás a fórumra: